Annem

Benim Annem Güzel Annem Melodika, Keman, Org, Flüt Notaları. 1. Versiyon. Ninniler söyle bana. Benim Annem Güzel Annem Şarkı Sözü. Küçücükken Başucumda.

Responsive image
YAZAR
E. Güler Kocabıyık
DOSYA BOYUTU
7,53 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786059142175

PDF formatında Annem. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Annem kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Yorgundur Bodrum; annemin yorgun bedeni gibi yorgundur.Gecelerin sabaha aktığı sokaklar çöp yığınları, idrar ve kusmuk kokusuyla yorulmuştur sanki.Penceremizin altında canhıraş şekilde kavga edenler, kulakları sağır edecek tondaki müzik, zilimizi çalıp kaçanlar huzursuz kılmıştır bizi, tedirginizdir. Turizm adına çılgınlığın, başıbozukluğun, özensizliğin, kabalığın ortasında yine de bizimdir Bodrum. Sevgimiz burada çiçeklenmiş, anılar burada birikmiştir. Hayatım, Bodrum ve anne sevgisi arasında geldi bugünlere. Onlara duyduğum tutku, yazmaya yöneltti beni. Evet, bu iki sevgilimi yazmak için oturdum masaya. Ben sevgilim diyeyim, siz vefa, minnet anlayın.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 204Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Favori Yayınları 


Hani eski zaman masalları anlatır Hüznümü huzura dolarsın Kaşım gözümden çok içim bir parçan Annem sen benim yanıma kalansın. Annem annem Sen üzülme Sözlerin hep Yüreğimde.